X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
🇹🇷 .TR Ön Kayıt İçin Son Gün 7 Ağustos!
SSL Sertifikası tüm müşterilerimiz için ücretsiz

Tam Yönetimli VDS/VPS NVME SSD Özel Sunucular

NVME SSD, CPU, RAM Gibi Bileşenlerin En Verimli Şekilde Kullanılmasını Sağlayın.

NVME Sunucu Paketlerimiz

Ağır sunucu maliyetlerinin altına girmeyin, işinize odaklanın. Firmanızn ihtiyacına özel sunucunuzu seçin.

Model
İşlemci
RAM
Disk
IP Adresi
Trafik
Fiyat
Rova N-VDS 1
4 vCpu Intel GOLD 6330 2.8/3.6 Ghz
8 GB DDR4 RAM
200 GB NVME SSD
1 Adet
100 Mbit/s
30 $ Aylık
Satın Al
Yıllık %10 İNDİRİM
Rova N-VDS 2
6 vCpu Intel GOLD 6330 2.8/3.6 Ghz
16 GB DDR4 RAM
300 GB NVME SSD
1 Adet
100 Mbit/s
60 $ Aylık
Satın Al
Yıllık %10 İNDİRİM
Rova N-VDS 3
8 vCpu Intel GOLD 6330 2.8/3.6 Ghz
32 GB DDR4 RAM
400 GB NVME SSD
1 Adet
100 Mbit/s
80 $ Aylık
Satın Al
Yıllık %10 İNDİRİM
Rova N-VDS 4
10 vCpu Intel GOLD 6330 2.8/3.6 Ghz
64 GB DDR4 RAM
500 GB NVME SSD
1 Adet
100 Mbit/s
110 $ Aylık
Satın Al
Yıllık %10 İNDİRİM

Ortak Sunucu Özellikleri

Sunucularımızla birlikte sahip olabileceğiniz bazı ortak özellikler.

Ücretsiz Anında Kurulum

Sunucunuz ücretsiz olarak 1.5 saat içerisinde tarafınıza teslim edilir.

Son Teknoloji Donanımlar

Performansınızı en üst düzeyde tutmak için son teknoloji donanımlar kullanıyoruz.

Sunucu Yönetim Desteği

Uzmanlarımız temel konularda sunucunuz için 7/24 destek vermeye hazır.

Kolay Yönetim Paneli

Tam kontrol sağlayabileceğiniz, Türkçe ve kolay ynetim arayüzü.

%100 NVME SSD

İstisnasız tüm sunucularımız en iyi performans için gücünü NVME SSD'lerden alır.'

Genişletilebilir Kaynaklar

Mevcut sunucu paketleriniz size yetmediğinde dilediğiniz konfigürasyonu yapabilirsiniz.

VDS Sanal Sunucu Nedir?

Özel sanal sunucu (VDS), kullanıcıların internet üzerinden yalıtılmış bir sunucu sağlamasına olanak tanıyan bir Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) bulut ürünüdür. Şirket içi bir sunucuya benzer işlevsellik ve kaynaklar sağlar, ancak bir bulut hizmeti sağlayıcısı tarafından kiralama esasına göre yönetilir. Bir VDS, sağlayıcınn kaynak gereksinimlerine ve yeteneklerine bağlı olarak küçük ila tam ölçekli sunucu eşgörünümleri sağlar.Fiziksel Sunucu ile Sanal Sunucu Arasındaki Fark Nedir?

Teknik olarak, bir sanal sunucu yalnzca fiziksel bir sunucu içinde bölümlenmiş bir alan olarak bulunur. Kullanıcılar için çok az fark vardır.

Sanal Sunucunun Avantajları Nelerdir?

Uygun maliyetli. Sunucuları bölümlere ayrarak, sunucuların arzı neredeyse sıfır maliyetle önemli lçüde artar. Kaynak yalıtımı. Bağımsız kullanıcı ortamları, yazılım testi gibi şeylerin tüm kullanıcıları etkilememesini sağlar. Enerji ve alandan tasarruf edin. Daha az sunucu, daha az güç tüketilmesi ve onları depolamak için daha az alan anlamına gelir.Softaculous'un Otomatik Yükleme Gücü

Profesyonel yazılım bilgisi olmadan grafik bir arayüz sayesinde sunucularınızdaki yazılımları tek tıkla yönetin.

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu almadan önce merak edebileceğiniz bazı sorular.

Sunucu Kiralama Hizmetleri Kimler İçin Uygun?

Web sitesi barındırmalarnda sunucu yatırımları oldukça önemlidir. Özellikle küçük ve orta ölçekli birçok şirket için sunucu maliyeti yüksek bir yatırım olabilir. Bu nedenle şirketlerin birçoğu bu yatırımı yapmak yerine daha düşük ücretler karşılığ sunucu kiralama hizmetinden faydalanmayı tercih ediyor. Şirketler sunucu kiralama ile sunucunun barındırma ve bakım hizmetlerinin tamamını almış oluyorlar. Sunucu kiralama ile işletmeler; güvenli bir ortam içerisinde ve düşük maliyetlerle maksimum performansa sahip olabiliyorlar. Virtual Dedicated Server (VDS) tam Trkçe karşılığı olmasa da Türkçe’ye Paylaşımlı Özel Sanal Sunucu olarak çevrilebilir. Bir sunucunun fiziksel donanımının mantıksal olarak bölümlenmesi sonucu ortaya çıkan her bir sanal sunucuya verilen genel addır. Bu sanal sunucuların her biri kendine ait ayrı ayrı mantıksal donanım bileşenleri içerir. Bu sayede, işletim sistemi ve sunucu yazılımları bir sanal sunucunun üzerinde aynı zamanda bir fiziksel sunucu gibi çalışarak güvenli ve yalıtılmış olarak barındırılabilir.

VDS ile Neler Yapılabilir?

VDS (Virtual Dedicated Server), kaynakları yalnızca kullanıcısına hizmet eden, bağlı olduğu sunucunun işletim sisteminden bağımsız çalışabilen Sanal Sunucu hizmetidir. Fiziksel bir sunucunun taşıdığı tüm özellikleri barndırır. Web sitesi sahipleri adına veya kendi sahip olduğunuz siteleriniz için VDS kullanabilir, barındırma hizmeti verebilirsiniz. VDS sunucularla pek çok işlem yapılabilir bunlar şu şekilde belirtebiliriz; - Birden fazla alan adlarını barındırabilirsiniz. - E-mail sunucusu olarak kullanabilirsiniz. - Üzerine istediğiniz herhangi bir kontrol paneli yazılımını kurup kullanabilirsiniz. - Yedek sunucu olarak kullanabilirsiniz. - Yüksek trafikli internet siteleri için yüksek performans sağlayabilirsiniz. - Radyo ve televizyon yayını yapabilirsiniz. - Veri tabanın sunucusu olarak kullanabilirsiniz. - Oyun sunucusu altyapısı sağlayabilirsiniz.

VDS Alrken Nelere Dikkat Edilmelidir?

VDS (sanal sunucu) karar vermeniz gerekenlerin başında VDS hizmeti alacağınız şirketin tecrübesi, piyasada hakkında yapılan yorumlar ve kullandığı sunucu trlerinin son teknoloji sanallatırma programlarına yatkın ve yeterli olması gelir. Güvenilir ve teknik desteğin 7/24 hizmet verdiği bir sunucu sağlaycı ile çalışmak, her türl teknik arızada hızlıca aksiyon alabileceğiniz anlamına gelir. Bu da dijital varlığınızı korumanız açısından oldukça önemlidir. Sunucu hizmeti almadan önce çalışmayı planladığınız firma hakkında mutlaka araştırma yapmanızı ve bu süreçte iyi karar vermenizi tavsiye ederiz.

Sunucular Nedir? Sunucu Ne İşe Yarar?

Sunucu, bilgisayar, aygıt veya a kaynaklarını yönetmeye yönelik bir cihazdır. Sunucu bilgisayarlar, bir ağdaki merkezi kaynağa veya hizmete erişimi yönetirler. Sunucular, sunucu görevi dışında başka bir işlem yapmazlar. Bunun içinde başka herhangi bir görevi yerine getirmedikleri için özel (sunucu) olarak adlandırılmaktadır. Sunucular, devamlı hizmet sunarlar. Şirketleri temel altyapı parçalarından biri olan sunucu asla kapatılmaz. Sunucuda yaşanan ufak bir aksaklık dahi şirketlerin ciddi problemler yaşamasına sebep olabilir. Bu nedenle, şirketler sunucu seçme sürecinde çok hassas ve detaycı davranmalıdırlar.

Başka Firmadaki Sunucumu, Teknorova'ya Nasıl Taşırım?

Sunucu taşıma, zaman alan ve çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yapılacak en ufak bir hata olası veri kayıplarna yol açabilir. Bu nedenle Teknorova.com kalitesine geçmek isteyen kullanıcıların tüm sunucu taşıma işlemleri, alanında uzman sunucu destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Premium Domain & Hosting Sağlayıcınız

İndirim fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize kaydolun.

Top